Головна  →  Оголошення  →  До уваги керівників громадських об'єднань, громадських спілок, інших організацій та фондів, що працюють у сфері соціального захисту киян!

До уваги керівників громадських об'єднань, громадських спілок, інших організацій та фондів, що працюють у сфері соціального захисту киян!

Громадська рада при Департаменті соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) повідомляє про ініціативу щодо звернення до Київського міського Голови та Київської міської ради з пропозицією розробити та затвердити міську цільову програму «Соціальне партнерство» на 2019-2121 роки. Пропонуємо усім зацікавленим подавати пропозиції до зазначеної програми до 15 червня 2018 року на електронну адресу Громадської ради: gromadska_rada_dsp@ukr.net

Пропозиції мають бути сформульовані із дотриманням вимог Порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у місті Києві, затвердженого рішенням Київради від 29 жовтня 2009 року № 520/2589.

Авторів пропозицій, поданих у письмовому вигляді, запрошуємо взяти участь у відкритому засіданні Громадської ради при Департаменті соціальної політики міста Києва, що відбудеться 19 червня 2018 року о 10.00 за адресою: проспект Комарова, 7, актова зала, за умови попередньої реєстрації за електронною адресою: gromadska_rada_dsp@ukr.net

Версiя для друку